Müügitingimused

Veebipoe poialpoiss.ee (edaspidi Veebipood või E-pood) omanik on LILLED24 OÜ (registrikood 16086601), juriidilise aadressiga Harjumaa, Tallinn linn, Meeliku tn 22/1, 13915, Eesti Vabariik, kontakttelefoniga +37256787786

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Müügitingimused kehtivad kõigi isikute suhtes (edaspidi Ostja), kes ostavad Veebipoest aadressil https://lillekaup.ee ning sõlmivad e-poest kauba ostmiseks ostu-müügilepingu. Veebipoest tellimust sooritades ja kauba eest tasudes kinnitab ostja, et on tutvunud müügitingimustega ning annab neile oma nõusoleku. Veebipoel on õigus ühepoolselt tingimusi muuta ja täiendada, muudatusi kajastatakse Veebipoe veebilehel. Tingimustele lisaks kehtivad Veebipoes Eesti Vabariigis kehtivad seadused.

Veebipoest https://lillekaup.ee saab osta Veebipoes kuvatud tooteid.

Tellimuse vormistamine

Tellimuse sooritamiseks valib ostja välja sobiva toote ning lisab selle ostukorvi. Seejärel kuvatakse ekraanile kauba ja saatmiskulude summa, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:
Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Revolut;
Kaardimaksed: Visa/Mastercard deebet- ja krediitkaardid;
Elektronraha: PaySera;

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab “Paysera LT”, UAB, registreerimiskood 300060819. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja deebet- või krediitkaardiga tasumisel PaySera turvalises keskkonnas. Veebipoel puudub ligipääs ostja panga ja deebet- või krediitkaardi andmetele. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja PaySera-le.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa täies ulatuses laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Ostjale saadetakse ka e-postiga kinnitus tellimuse tegemisest.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjana aadressile info@lillekaup.ee .

Veebipood vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul vastavalt Tarbijakaitseseadusele, mille leiad siit (link).

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin (link). Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Vastutus ja vääramatu jõud

Veebipood vastutab ostja ees ning ostja vastutab Veebipoe ees teisele poolele käesoleva lepingu tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

Veebipood ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida

Veebipood ei saanud mõjutada ning mille saabumist Veebipood ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Veebipood ei vastuta toote kadumise või kahjustumise eest, mis on toimunud pärast toote üleandmist vedajale.

Veebipood vastutab ostja eest toote müügihinna ulatuses. Veebipood ei võta vastutust puudusega toodete poolt tekitatud kahjude eest nagu vara või informatsiooni kahjustumine, käibe või kasumi kaotamine.

Privaatsus ja isikuandmete töötlemine

Veebipoe kasutamise ning lehel püsimisega annab ostja selge ja teadliku nõusoleku Veebipoele enda isikuandmete töötlemiseks ning parima veebikogemuse tarbeks vajalike küpsiste kasutamiseks käesolevas lepingus sätestatud tingimustel.

Veebipoele teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja toodete pakkumiseks. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades www.poialpoiss.ee veebilehel enda e-posti aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid. Samuti on ostjal õigus igal hetkel küsida infot Veebipoe poolt kogutavate andmete kohta.

Ostja isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Veebipood kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.

Veebipoe ostukeskkond on turvaline, Veebipoes on kasutusel turvalise makse süsteem, mis ei võimalda tegeleda kaardipettustega.

Detailsemat ülevaadet Veebipoe privaatsustingimustest saad lugeda siit.

Tingimuste muutmine

Veebipoel on õigus Veebipoe arengust tulenevalt ning Veebipoe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesoleva lepingu tingimusi ja hinnakirja muuta ning täiendada.

Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest internetileheküljel blumenstrasse.online. Kui ostja edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Veebipoe ja ostja vahel tekkinud õigussuhtele ostja poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevat lepingu tingimustes on ette nähtud teisiti.